fbpx
Nechte si připravit svatební květinovou výzdobu od vyhlášení floristky z Říčan u Prahy!

Veronika Voglová, Dobré Zahradnictví

Plánujete svatbu?

Chcete mít nejkrásnější svatební květiny široko daleko? Potřebujete floristku přímo na místě? Přejete si sladit svatební květiny s Vaší svatbou a mít nádhernou květinovou výzdobu připravenou originálně a přímo Vám na míru?

Vyhlášená floristka v okolí

Vybírám svatební kytice z lučních květin tak, abych je pěkně sladila s Vaším svatebním místem a dekoracemi. Většinu svatebních květin si sama pěstuji na květinové farmě nebo sbírám na polích a loukách. Mou specialitou jsou luční svatby!

Luční svatební kytice pro nevěstu
Svatební květiny už jsou připravené
Svatební kytice z lučního kvítí
Svatební květinová dekorace na stůl
Svatební kytice pro družičku
Svatební květinová myrta
Luční svatební kytice pro maminky s věnečkem pro nevěstu
Svatební květiny už čekají na svého majitele

Přizpůsobte si svatbu na míru

  • Pro Váš jedinečný den připravuji v základu kytici pro nevěstu, pro maminky a korsáž pro ženicha
  • Pokud se svatby účastní více lidí, doporučuji i kytici pro svědkyni a ozdobení stolů květinovými dekoracemi (mísy nebo tácy)
  • U větších svateb dodávám myrty, kytice pro družičky a květinovou výzdobu slavobrány, obřadního stolu nebo pracnou, ale o to krásnější, květinovou výzdobu auta
  • Pokud chcete opravdu veliké květinové aranžmá, zamlouvat se Vám bude navíc i věneček do vlasů, kytice na házení, kvítky do košíčku nebo další položky z ceníku
Záloha na rezervaci termínu: 1 500 Kč!

Veronika Voglová, Dobré Zahradnictví

Ceník svatebních květin

Podívejte se na náš svatební ceník a zjistěte orientační ceny svatebních kytic a květinových dekorací. Vybrat si můžete libovolně různé kombinace a mít tak svatbu takovou, jakou si opravdu přejete!

Podívejte se na realizované svatby

Svatební květiny

Konzultace svatby zdarma!

Květinou výzdobu je možno objednat s aranžováním na místě svatby, oslavy, rautu a jiné společenské události. Každou svatbu beru jako jedinečnou a věnuji se jí naplno. Konzultace i té nejmenší svatby je zdarma! Kytice a dekorace můžu přivést vlastním autem až na místo. Převážně působím v Praze a Středočeském kraji, ale přivést Vám kytičky můžu i na další kraje v okolí.