Plánujete svatbu?

Chcete mít nejkrásnější svatební květiny široko daleko? Potřebujete floristku přímo na místě?
Přejete si sladit svatební květiny s Vaší svatbou a mít nádhernou květinovou výzdobu připravenou originálně a přímo Vám na míru?

svatební kytice pro nevěstu v přírodním stylu
Služby
Vyhlášená floristka v okolí

Uvážu Vám svatební květiny jako bych se sama vdávala. Část květin si pěstuji na naší květinové farmě. Dražší květiny si nechávám dovézt přímo z Holandska. Svatební floristice se věnuji více než 7 let. Nazdobila jsme více jak 230 svateb a jsem ráda, že nás doporučujete dále 🙂

Na míru Vám připravím nevšední květinovou výzdobu, která bude ladit s konceptem Vaší svatby. Originalita vazeb – žádná kytice není stejná.

U nás neplatíte nic navíc! Konzultace svatby jsou u nás vždy zdarma.

Rezervujte si svůj termín svatby ještě dnes! Záloha se platí předem a je ve výši 2 000 Kč.

Ráda Vám pomohu naaranžovat svatební květiny přímo na místě.

Kategorie svatebních květin a výzdoby

Vázání svatebních kytic a aranžování květinové výzdoby jsme rozdělili do třech cenových kategorií (znázorněné pomocí plné, poloplné a půl hvězdy). Níže jsou tři náhodné svatby od každé kategorie. Pod nimi je tlačítko „Fotogalerie svateb„, kde najdete desítky proběhlých svateb.

Velkolepá svatba s obřadem v centru Prahy a hostinou v parku Grébovka. Nevěsta Iva si vybrala opravdu velkou květinovou výzdobu včetně zapůjčení váz a aranžování na místě.

Svatební kytice pro nevěstu_svatba Iva_Grébovka, Praha
Svatební kytice pro nevěstu_profi_svatba Iva_Grébovka, Praha
Svatební obřad a výzdoba_svatba Iva_Grébovka, Praha
Květinová dekorace do vázy_svatba Iva_Grébovka, Praha
Květinová dekorace na stůl_svatba Iva_Grébovka, Praha
Krabička s květy na svatební prstýnky_svatba Iva_Grébovka, Praha
Květinové dekorace na stoly s přípitkem_svatba Iva_Grébovka, Praha
Květinové dekorace na stoly_svatba Iva_Grébovka, Praha
Květiny na ozdobu slavobrány_svatba Iva_Grébovka, Praha

Selská svatební květinová výzdoba na statku zahrnovala aranžování na místě (především slavobrány, stolů, ale i židliček pro svatebčany). Nechybí ani kytice na házení.

Svatební kytice pro nevěstu_svatba Katka
Svatební kytice pro nevěstu_kytice pro svědkyni_svatba Katka
Kytice na házení_svatba Katka
Květinová dekorace do vázy_svatba Katka
Květiny na svatební dort_svatba Katka
Květinová dekorace na stůl_svatba Katka

K uvázání kytic v podzimních barvách pro nevěstu Kristýnu jsem použila jiřiny z naší květinové farmy, růže, chryzantémy a přidala luční kvítí, aby květiny vypadaly divoce a přirozeně.

Svatební kytice pro nevěstu_Kristynu
Svatební kytice pro nevěstu_Kristyna-oranzova-bordo-bila-letni-srpen-min
Květinový náramek pro nevěstu_Kristyna-oranzova-bordo-bila-letni-srpen-min
Květinový náramek pro družičky_Kristyna-oranzova-bordo-bila-letni-srpen-min
Korsáž pro ženicha a tatínky_Kristyna-oranzova-bordo-bila-letni-srpen-min
Květinový náramek pro maminky_Kristyna-oranzova-bordo-bila-letni-srpen-min

Fotogalerie svateb různých velikostí a stylů

Inspirujte se již proběhlými svatbami. Najdete tady levnější varianty, obvyklé i bohaté s velkým množstvím svatebních květin. U každé svatby je napsáno jméno nevěsty a hvězdička, která symbolizuje velikost / náročnost květinové výzdoby a také ceny.

Svatební Floristka
Svatební květiny od Veroniky

Dostali jsme důvěru pro tvorbu květinové výzdoby už u více jak sto padesáti svateb a našima rukama prošlo už nesčetně vázaných kytic, vypichovaných aranžmá, sezónních věnců a jiných květinových dekorací.

Známé původ našich květin. Kytice tvoříme z květin z naší květinové farmy nebo objednáváme květiny přímo u dodavatelů v zahraničí (především v Holandsku a Nizozemsku), proto jsou naše květiny a kytice z nich čerstvé a voňavé.

Rádi se ho ujmeme – květinové girlandy, květinové věnečky do vlasů pro družičky, náramky pro maminky, ozdoby do vlasů a jiné květinové šperky a dekorace jsou jen začátek.

Osobní schůzka, návrh květinové výzdoby, cenová kalkulace, poradenství, zhotovení kytic a květinových dekorací dle Vašeho přání, dodání květin přímo na místo svatby nebo eventu, floristika na místě – aranžování prostoru svatby a svatebního obřadu, odstranění květinových dekorací po akci.

Snažím se nabídnout slušné ceny, jelikož vím, že jsou před svatbou honičky, plno zařizování a více nákladů. Ovšem z vlastní zkušenosti vím, že se Vám svatební náklady po darech vrátí (v některých případech i násobně), tak rozhodujte Vy a ne peněženka 🙂

Orientační ceník svatebních kytic a svatební květinové výzdoby (platný od 1. 4. 2023). Po prokliknutí tlačítka se dostanete na svatební ceník, kde máme orientačně cenově rozdělené položky a také rozdělenou velikost svatby do třech názorných kategorií.

Toto je číslo na náš „zahradnický“ mobil. Jelikož nám volá hodně lidí i ohledně dotazů k aktuálnímu pěstování a prodeji v našem rodinném zahradnictví, neváhejte nechat sms, pište mail nebo zkuste zavolat znovu později. Děkujeme 🙂

Často kladené otázky

Ano, stále mám volné termíny. Pokud máte zájem o svatební kytice na květnový a červnový termín svatby, raději rovnou napište mail a zarezervujte si svůj termín.

Záleží na období, kdy tento druh kvete. Pokud si nejste jisti, pošlete mi svou představu do emailu a poradíme se. Máme dodavatele přímo v Holandsku, takže nám můžou doručit květiny, které zde nejsou ještě běžně k dostání. Náklady na svatební květiny a výzdobu se však navýší.

Potřebujete květiny doručit přímo na místo a nebo také naaranžovat stoly, slavobránu, obřadní stůl, kostel či jiné prostory? Ano, zvládneme to. Více o cenách služeb na našem svatebním ceníku.

Ano, ráda Vám udělám cenovou kalkulaci zdarma. Napište mi Vaši představu do emailu a podívejte se do fotogalerie proběhlých svateb. Cena svatebních kytic a květinové výzdoby se odvíjí především od výběru druhu květin a počtů položek, které si můžete orientačně sami poskládat přímo podle ceníku.

Ne, žádné poplatky navíc za komunikaci nebo za svatební schůzku se u nás neplatí! (Ať už osobní nebo telefonické). U nás je toto všechno zdarma a pro Vás!

Nejlepším způsobem je napsat email / či přes formulář a orientačně popsat svou představu, datum a místo konání. Pokud se domluvíme, tak si Váš termín závazně rezervuji. Za rezervaci termínu si předem účtuji 1 500 Kč formou zálohy, kterou potom odečteme od celkové ceny.

Reference svateb

"Chtěla jsem opravdu velkou svatební kytici a plno květin pro všechny svatebčany. S floristkou Veronikou jsem byla moc spokojená a doporučím dál!"
Nevěsta Míša
Reference nevěsty Míši
"Veronika svatební výzdobu sama navrhla a aranžovala na místě svatby. Trefila se dokonale! Všem se kytice moc líbila a já můžu jen doporučit."
Nevěsta Iveta
Reference nevěsty Ivety
“Svatba s předáním květin se povedla, moc děkuji ještě jednou za originální květiny, byla jsem velmi spokojená. Ráda se na Vás v budoucnu obrátím.”
Nevěsta Alexandra
Reference nevěsty Alexandry

Kudy k nám?

Chcete vše vyřešit osobně a neztrácet čas dlouhým vypisováním? Zavolejte mi na mobil a domluvme si osobní schůzku, kde si řekneme všechny detaily. Přejděte na kontaktní stránku a podívejte se, kde jsme.