Plánujete svatbu?

Chcete mít nejkrásnější svatební květiny široko daleko? Potřebujete floristku přímo na místě?
Přejete si sladit svatební květiny s Vaší svatbou a mít nádhernou květinovou výzdobu připravenou originálně a přímo Vám na míru?

svatební kytice pro nevěstu v přírodním stylu
SLUŽBY
Vyhlášená floristka v okolí

Vybírám svatební kytice z lučních květin tak, abych je pěkně sladila s Vaším svatebním místem a dekoracemi.
Většinu svatebních květin si sama pěstuji na květinové farmě nebo sbírám na polích a loukách. Mou specialitou jsou luční svatby!

Na míru Vám připravím nevšední květinovou výzdobu na míru, která bude ladit s konceptem Vaší svatby.

U nás neplatíte nic navíc! Konzultace svatby jsou u nás vždy zdarma.

Rezervujte si svůj termín svatby ještě dnes! Záloha se platí předem a je ve výši 1 500 Kč.

Ráda Vám pomohu naaranžovat svatební květiny přímo na místě.

Fotogalerie svateb 2019

Podívejte se na některé ze svateb v roce 2019. Můžete se inspirovat druhem stylem, laděním nebo druhem použitých květin.

Nevěsta Sára

Poprvé jsem aranžovala svatbu na parníku na pražské náplavce. Dle přání nevěsty Sáry jsme květinami na svatební výzdobu opravdu nešetřili a celá loď tak rozkvetla. Slavobránu a schodiště jsem ozdobila bohatou květinovou girlandou a doplnila květinovými dekoracemi.

Nevěsta Veronika

Nevěsta Veronika si pro svatbu v synagoze přála decentní svatební květinovou výzdobu v sladkých barevných tónech smetanové a růžové. K této příležitosti jsem zvolila svatební kytice z růží a hortenzií. Předala jsem i nevázané kytičky pro minimalistické aranžování pražské kavárny.

Nevěsta Kristýna

Na svatební výzdobu kostela a svatební hostiny v podzimních barvách jsem použila právě natrhané jiřiny z naší květinové farmy, růže, chryzantémy a do kytic jsem přidala luční kvítí, aby květiny vypadaly divoce a přirozeně. K ozdobení dortu jsem dodala jedlé květy jako sladkou tečku celého svatebního dne.

Nevěsta Tereza

Tereza měla krásnou venkovskou svatbu v jemných tónech růžové s pivoňkami, doplněnými růžemi a lučními květy. Připravila jsem jí bohaté kytice pro maminky, svědkyni i družičky a “rozevlátý” květinový věneček do vlasů.

Nevěsta Alexandra

Sympatické paní Alexandře jsem připravila svatební kytici z hortenzií a růží v modro-bílé barvě, aby se hodila k jejím blankytně modrým svatebním šatům. Svědkyni květinový náramek, ženichovi a svědkovi korsáž. Kytice jsem dovezla a s jednoduchými instrukcemi předala v Praze.

Nevěsta Silvia

Nevěsta Silvia si přála barevnou svatební kytici v lučním stylu s jiřinami z naší květinové farmy, květinový věneček, pro družičky květinové náramky a pro ženicha, svědka a tatínky korsáže. Výzdoba kostela i svatební hostiny byla ve stejných barvách podzimu.

Nevěsta Míša

Přáním nevěsty Míši byla opravdu velká svatební květinová výzdoba z bordó jiřin a bílých chryzantém doplněná o luční květiny. Stoly svatební hostiny jsem zdobila květinovými mísami a kytičkami do skleniček. Svatební květiny na auto nevěsty byly ve tvaru velkého srdce.

Orientační ceník svatebních kytic a svatební květinové výzdoby (platný od 1.1.2020). Vyzdobte si svou svatbu přesně na přání! Veškeré konzultace svatby jsou zdarma!

Často kladené otázky

Ano, i v této situaci s omezeními připravuji svatební květiny pro Váš svatební den! Můžou být v menším objemu a být levnější.

Ano, stále mám volné termíny na duben a květen! Pokud se rozhodnete být svoji, jděte do toho a buďte. Květinky hold budou v menším rozsahu a svatebčanů bude méně.

Ne, nemusíte mít strach! Přírodu panika nezasáhla, to jen velkododavatele.

Záleží na období, kdy tento druh kvete. Pokud si nejste jisti, zavolejte mi a poradíme se.

Ne, žádné poplatky navíc za hodinovou práci, psaní mailů nebo konzultace (ať už osobní nebo telefonické). U nás je toto všechno zdarma!

Reference svateb 2019

"Chtěla jsem opravdu velkou svatební kytici a plno květin pro všechny svatebčany. S floristkou Veronikou jsem byla moc spokojená a doporučím dál!"
Nevěsta Míša
07/2019
Reference nevěsty Míši
"Veronika svatební výzdobu sama navrhla a aranžovala na místě svatby. Trefila se dokonale! Všem se kytice moc líbila a já můžu jen doporučit."
Nevěsta Iveta
09/2019
Reference nevěsty Ivety
“Svatba s předáním květin se povedla, moc děkuji ještě jednou za originální květiny, byla jsem velmi spokojená. Ráda se na Vás v budoucnu obrátím.”
Nevěsta Alexandra
05/2019
Reference nevěsty Alexandry

Kudy k nám?

Chcete vše vyřešit osobně a neztrácet čas dlouhým vypisováním? Zavolejte mi na mobil a domluvme si osobní schůzku, kde si řekneme všechny detaily. Přejděte na kontaktní stránku a podívejte se, kde jsme.