Plánujete svatbu?

Chcete mít nejkrásnější svatební květiny široko daleko? Potřebujete floristku přímo na místě?
Přejete si sladit svatební květiny s Vaší svatbou a mít nádhernou květinovou výzdobu připravenou originálně a přímo Vám na míru?

svatební kytice pro nevěstu v přírodním stylu
Služby
Vyhlášená floristka v okolí

Uvážu Vám svatební květiny jako bych se sama vdávala. Část květin si pěstuji na naší květinové farmě. Dražší květiny si nechávám dovézt přímo z Holandska. Svatební floristice se věnuji více než 6 let. Nazdobili jsme více jak 150 svateb a jsem ráda, že nás doporučujete dále 🙂

Na míru Vám připravím nevšední květinovou výzdobu na míru, která bude ladit s konceptem Vaší svatby.

U nás neplatíte nic navíc! Konzultace svatby jsou u nás vždy zdarma.

Rezervujte si svůj termín svatby ještě dnes! Záloha se platí předem a je ve výši 1 500 Kč.

Ráda Vám pomohu naaranžovat svatební květiny přímo na místě.

Svatby různých velikostí a stylů

Inspirujte se již proběhlými svatbami. Najdete tady levnější varianty, obvyklé i bohaté s velkým množstvím svatebních květin.

Velkolepá svatba s obřadem v centru Prahy a hostinou v parku Grébovka. Nevěsta Iva si vybrala opravdu velkou květinovou výzdobu včetně zapůjčení váz a aranžování na místě.

Svatební kytice pro nevěstu_svatba Iva_Grébovka, Praha
Svatební kytice pro nevěstu_profi_svatba Iva_Grébovka, Praha
Svatební obřad a výzdoba_svatba Iva_Grébovka, Praha
Květinová dekorace do vázy_svatba Iva_Grébovka, Praha
Květinová dekorace na stůl_svatba Iva_Grébovka, Praha
Krabička s květy na svatební prstýnky_svatba Iva_Grébovka, Praha
Květinové dekorace na stoly s přípitkem_svatba Iva_Grébovka, Praha
Květinové dekorace na stoly_svatba Iva_Grébovka, Praha
Květiny na ozdobu slavobrány_svatba Iva_Grébovka, Praha

Selská svatební květinová výzdoba na statku zahrnovala aranžování na místě (především slavobrány, stolů, ale i židliček pro svatebčany). Nechybí ani kytice na házení.

Svatební kytice pro nevěstu_svatba Katka
Svatební kytice pro nevěstu_kytice pro svědkyni_svatba Katka
Kytice na házení_svatba Katka
Květinová dekorace do vázy_svatba Katka
Květiny na svatební dort_svatba Katka
Květinová dekorace na stůl_svatba Katka

K uvázání kytic v podzimních barvách pro nevěstu Kristýnu jsem použila jiřiny z naší květinové farmy, růže, chryzantémy a přidala luční kvítí, aby květiny vypadaly divoce a přirozeně.

Svatební kytice pro nevěstu_Kristynu
Svatební kytice pro nevěstu_Kristyna-oranzova-bordo-bila-letni-srpen-min
Květinový náramek pro nevěstu_Kristyna-oranzova-bordo-bila-letni-srpen-min
Květinový náramek pro družičky_Kristyna-oranzova-bordo-bila-letni-srpen-min
Korsáž pro ženicha a tatínky_Kristyna-oranzova-bordo-bila-letni-srpen-min
Květinový náramek pro maminky_Kristyna-oranzova-bordo-bila-letni-srpen-min

Nevěsta Sára

Poprvé jsem aranžovala svatbu na parníku na pražské náplavce. Dle přání nevěsty Sáry jsme květinami na svatební výzdobu opravdu nešetřili a celá loď tak rozkvetla. Slavobránu a schodiště jsem ozdobila bohatou květinovou girlandou a doplnila květinovými dekoracemi.

Nevěsta Veronika

Nevěsta Veronika si pro svatbu v synagoze přála decentní svatební květinovou výzdobu v sladkých barevných tónech smetanové a růžové. K této příležitosti jsem zvolila svatební kytice z růží a hortenzií. Předala jsem i nevázané kytičky pro minimalistické aranžování pražské kavárny.

Nevěsta Tereza

Tereza měla krásnou venkovskou svatbu v jemných tónech růžové s pivoňkami, doplněnými růžemi a lučními květy. Připravila jsem jí bohaté kytice pro maminky, svědkyni i družičky a „rozevlátý“ květinový věneček do vlasů.

Nevěsta Alexandra

Sympatické paní Alexandře jsem připravila svatební kytici z hortenzií a růží v modro-bílé barvě, aby se hodila k jejím blankytně modrým svatebním šatům. Svědkyni květinový náramek, ženichovi a svědkovi korsáž. Kytice jsem dovezla a s jednoduchými instrukcemi předala v Praze.

Nevěsta Silvia

Nevěsta Silvia si přála barevnou svatební kytici v lučním stylu s jiřinami z naší květinové farmy, květinový věneček, pro družičky květinové náramky a pro ženicha, svědka a tatínky korsáže. Výzdoba kostela i svatební hostiny byla ve stejných barvách podzimu.

Nevěsta Míša

Přáním nevěsty Míši byla opravdu velká svatební květinová výzdoba z bordó jiřin a bílých chryzantém doplněná o luční květiny. Stoly svatební hostiny jsem zdobila květinovými mísami a kytičkami do skleniček. Svatební květiny na auto nevěsty byly ve tvaru velkého srdce.

Nevěsta Jana

Ukázka přípravy malé svatební květinové výzdoby pro nevěstu Janu v letošním roce. Nevěsta Jana si vybrala z našeho svatebního ceníku a vše jsme osobně zkonzultovaly na příjemné schůzce.

Orientační ceník svatebních kytic a svatební květinové výzdoby (platný od 1. 4. 2023). Vyzdobte si svou svatbu přesně na přání! Veškeré konzultace svatby jsou zdarma!

Často kladené otázky

Ano, stále mám volné termíny. Pokud máte zájem o svatební kytice na červnový termín svatby, raději rovnou zavolejte a zarezervujte si termín dodání květin.

Ano, ráda Vám udělám cenovou kalkulaci zdarma. Nejlépe bude se domluvit po telefonu nebo si říct detaily na osobní schůzce. Vybrat si můžete i z připravených cenových balíčků a nebo si sami složit podle ceníku.

Záleží na období, kdy tento druh kvete. Pokud si nejste jisti, zavolejte mi a poradíme se.

Ne, žádné poplatky navíc za hodinovou práci, psaní mailů nebo konzultace (ať už osobní nebo telefonické). U nás je toto všechno zdarma a pro Vás!

Reference svateb

"Chtěla jsem opravdu velkou svatební kytici a plno květin pro všechny svatebčany. S floristkou Veronikou jsem byla moc spokojená a doporučím dál!"
Nevěsta Míša
Reference nevěsty Míši
"Veronika svatební výzdobu sama navrhla a aranžovala na místě svatby. Trefila se dokonale! Všem se kytice moc líbila a já můžu jen doporučit."
Nevěsta Iveta
Reference nevěsty Ivety
“Svatba s předáním květin se povedla, moc děkuji ještě jednou za originální květiny, byla jsem velmi spokojená. Ráda se na Vás v budoucnu obrátím.”
Nevěsta Alexandra
Reference nevěsty Alexandry

Kudy k nám?

Chcete vše vyřešit osobně a neztrácet čas dlouhým vypisováním? Zavolejte mi na mobil a domluvme si osobní schůzku, kde si řekneme všechny detaily. Přejděte na kontaktní stránku a podívejte se, kde jsme.