fbpx
Nechte si uvázat krásnou řezanou kytici, kde se na kvítkách nešetří. Ptejte se po Veronice!

Dobré Zahradnictví

Řezané květiny

Vážu originální a provoněné luční řezané kytice vhodné k různým příležitostem! Většinu květin si (s maminkou) sama pěstuji a dbám na jejich dobrou kvalitu. Pro některé jezdím na louky a pole. Uvážu Vám kytici různé velikosti a uvidíte sami, že bude nad Vaše očekávání!

řezané květiny 2
řezané květiny 5
řezané květiny 7
řezané květiny 8

Naší specialitou jsou luční kytice

“Pro luční květiny se vydávám do přírody. Sbírám to, co právě kvete na loukách, v lesích, v úvozech a na rumištích. Na naší květinové farmě sama pěstuji a sbírám druhy květiny, které pěstovaly naše babičky a jen tak je v květinářství neseženete“.

řezané luční květiny_01
řezané luční květiny_03
řezané luční květiny_08
řezané luční květiny_10
řezané luční květiny_11
řezané luční květiny_09
řezané luční květiny_06
řezané luční květiny_07
řezané luční květiny_12

Řezané kytice na počkání

řezané květiny na trzích 3
řezané květiny na trzích 8
řezané květiny na trzích 5
řezané květiny na trzích 9
řezané květiny na trzích 4
řezané květiny na trzích 2
řezané květiny na trzích 1

Už brzy Vám uvážu kytici přímo v naší prodejně Dobrého Zahradnictví. Aktuálně dokončujeme práce na interiéru, aby byl Váš nákup pohodlnější a vy jste se rádi vraceli. Na počkání vážu každou sobotu na farmářských trzích v Říčanech – na náměstí (hledejte zelený stánek a spousty vystavených trvalek s řezanými květinami). Nejsnazší způsob, jak dostat svou kytici, je využít našeho květinového předplatného a nechat si zásilku dovést až domů. Řezané květiny si můžete také objednat telefonicky a vyzvednout v dohodnutém termínu přímo v našem zahradnictví.

Kolik bude kytice stát?

Líbí se vám náš způsob pěstování nebo ukázka některých předaných objednávek? Nechte si uvázat jedinečnou kytici z lučních květů. Cena se pohybuje v rozmezí 220 – 690 Kč dle objemu objednávky a náročnosti samotného sběru čerstvých květin.

Využijte květinové předplatné

Květinové předplatné z Dobrého Zahradnictví

Potřebujete někoho překvapit nebo pravidelně dostávat kytice, ale nemáte čas si je vyzvednout? Nechte si je přivést až domů nebo na konkrétní místo. Kytice rozvážíme po celém Říčansku a okraji Prahy. 

Jak objednat řezané květiny?

Stačí předem zavolat a domluvit si čas předání. Obvykle si zákazníci nechávají kytici uvázat a připravit k vyzvednutí na prodejně v Říčanech (Široká 1272/63).