Řezané květiny na objednávku

Vážu originální a provoněné luční řezané kytice vhodné k různým příležitostem! Většinu květin si sama pěstuji a dbám na jejich dobrou kvalitu.
Pro některé jezdím na louky a pole. Uvážu Vám kytici různé velikosti a uvidíte sami, že bude nad Vaše očekávání!

jarní veselá kytice s gerberami a ostrožkami
NABÍDKA
Jak dlouhá je cesta kytic od semínka až k Vám?

Pro luční květiny se vydávám do přírody. Sbírám to, co právě kvete na loukách, v lesích, v úvozech a na rumištích. Na naší květinové farmě sama pěstuji a sbírám druhy květiny, které pěstovaly naše babičky a jen tak je v květinářství neseženete.

Pěstujeme květinky celoročně s využitím přírodních hnojiv a dlouhotrvající péče. Několikrát přesazujeme, abychom Vám mohli nabídnout hotovou květinku, kterou si zasadíte doma na zahrádce.

Darujte květinový poukaz a udělejte radost z čerstvých květin hned několikrát!

Dostávejte pravidelně čerstvé kytice na stůl do recepce v práci nebo své místní prodejny. Dovážíme až do Prahy!

Objednejte si předem výrobu smutečního věnce nebo řezané květiny na rakev nebo hrob.

Cena kytice

Líbí se Vám některá z uvázaných řezaných kytic? Nechte si uvázat jedinečnou kytici z lučních květů. Cena se pohybuje v rozmezí 240 – 690 Kč dle objemu objednávky a náročnosti samotného sběru čerstvých květin.

Předání kytice

Řezanou kytici Vám ráda předám přímo v našem Dobrém Zahradnictví v Říčanech nebo při sobotních farmářských trzích na náměstí. Dopravit ji za příplatek ovšem můžeme i přímo na místo.

Květinové předplatné

Chcete mít každý týden čerstvou kytici u Vás v práci? Nebo budete někomu pravidelně dělat radost přímo až domů? Rozvážíme za 85 Kč (do 10 km v okolí Říčan). U delší cesty počítám 10 Kč / 1 km.

Zpátky do zahradnictví

Chcete si znovu projít nabídku služeb a spojit objednávku kytic např. s přiobjednáním bylinek, jarních trvalek nebo dekorací? Proklikněte se tímto odkazem zpět na hlavní stránku zahradnictví.