Dobré Zahradnictví

Jsme poctivé rodinné zahradnictví v Říčanech u Prahy s 27 letou tradicí. Aktuálně si u nás vyberete z čerstvě řezaných vánočních stromků z Vysočiny, čerstvého jmelí z Moravy, z adventních a vánočních dekorací.

Vánoční věnec na pověšení a vánoční skleněné ozdoby
CESTA
Jak se dostanete do našeho zahradnictví?

Prodejna Dobrého Zahradnictví se nachází v Říčanech u Prahy a můžete zde zakoupit u nás pěstované rostliny, ručně vyráběné dekorace, vybírat ze širokého sortimentu trvalek, nechat si uvázat ty nejkrásnější svatební kytice od vyhlášené floristky v okolí či někoho obdarovat krásnou řezanou kyticí za skvělé peníze. Dá se k nám dojet autem, MHD nebo dojít pěšky.

Parkování pro zákazníky hned u cesty. Pohodlně se tady vejdou až 4 auta najednou.

BUS: (Říčany, Marvánek) nebo (Říčany, OÁZA)

Jsme sice na konci Říčan, ale dá se dojít pěšky (od Oázy) kousek po hlavní cestě.

Kde nás navštívit

Pohodlně k nám dojede přes náměstí cestou na Světice. Jsme poslední dům. Otevřeno máme KAŽDÝ DEN!

Otevřeno:

Pondělí - Pátek:
9:00 - 17:00

Sobota a Neděle:
9:00 - 15:00

Adresa:

Říčany, Široká 1272/63

Máte dotaz ohledně vánočních stromků? Volejte kdykoliv v otevírací době. *Mimo otevírací dobu můžete využít FB nebo email / SMS.

Rozvážíme po Říčanech i do Prahy

Rozvážíme do 10 km od zahradnictví za 100 Kč. Při delší cestě, je to 12 Kč / km. Objednejte si vánoční stromky, jmelí nebo dekoraci. Pravidelně rozvážíme do oblastí: Mukařov, Strančice, Uhříněves, Louňovice aj.

Napište do zahradnictví

Jelikož jsme neustále v terénu, upřednostňujeme kontaktování přímo přes mobil. Pokud ovšem potřebujete napsat, můžete přímo na: dobrezahradnictvi@gmail.com nebo přes tento kontaktní formulář níže.

Sledujte nás na sociálních sítích Facebook a Instagram, kde přidáváme aktuální fotky z vázání kytic, pěstování v zahradnictví i údržby květinové farmy.

Zpátky do zahradnictví

Už jste našli naši adresu? Proklikněte se tímto odkazem zpět na hlavní stránku zahradnictví a zjistěte, co pro Vás aktuálně pěstujeme nebo jaké služby dále poskytujeme.