Dobré Zahradnictví v Říčanech je poctivé rodinné zahradnictví s tradicí. Aktuálně u nás pořídíte vánoční a adventní dekorace, přírodní jmelí, chvojí a vánoční stromky.

Ta správná atmosféra 🙂

Banner Dobrého Zahradnictví
CESTA
Jak se dostanete do našeho zahradnictví?

Prodejna Dobrého Zahradnictví se nachází v Říčanech u Prahy a můžete zde zakoupit u nás pěstované rostliny, ručně vyráběné dekorace, vybírat ze širokého sortimentu trvalek, nechat si uvázat ty nejkrásnější svatební kytice od vyhlášené floristky v okolí či někoho obdarovat krásnou řezanou kyticí za skvělé peníze. Dá se k nám dojet autem, MHD nebo dojít pěšky.

Parkování pro zákazníky hned u cesty. Pohodlně se tady vejdou až 4 auta najednou.

BUS: (Říčany, Marvánek) nebo (Říčany, OÁZA)

Jsme sice na konci Říčan, ale dá se dojít pěšky (od Oázy) kousek po hlavní cestě.

Kde nás navštívit

* Od prosince budeme mít otevřeno i v neděli. Čas ještě upřesníme, ale jedná se o 4., 11., 18. 12.

Otevřeno:

Pondělí - Pátek:
9:00 - 17:00

Sobota:
9:00 - 12:00

Neděle:
ještě upřesníme!

Adresa:

Říčany, Široká 1272/63

Volejte na objednávku přírodního jmelí, chvojí a vánočních stromků.

Rozvážíme po Říčanech a okolí!

Rozvážíme do 10 km od zahradnictví za 100 Kč! Při delší cestě, je to 12 Kč / km. Vánoční stromky budeme rozvážet 3 týdně. Pravidelně rozvážíme do oblastí: Mukařov, Strančice, Uhříněves, Louňovice aj.

Napište do zahradnictví

Jelikož jsme neustále v terénu, upřednostňujeme kontaktování přímo přes mobil. Pokud ovšem potřebujete napsat, můžete přímo na: dobrezahradnictvi@gmail.com nebo přes tento kontaktní formulář níže.

Sledujte nás na sociálních sítích Facebook a Instagram, kde přidáváme aktuální fotky z vázání kytic, pěstování v zahradnictví i údržby květinové farmy.

Zpátky do zahradnictví

Už jste našli naši adresu? Proklikněte se tímto odkazem zpět na hlavní stránku zahradnictví a zjistěte, co pro Vás aktuálně pěstujeme nebo jaké služby dále poskytujeme.