Dobré Zahradnictví v Říčanech je poctivé rodinné zahradnictví s tradicí. Aktuálně u nás pořídíte petrklíče, jarní cibuloviny, jarní dekorace a věnce.

Dbáme na dobrou kvalitu a životnost našich květin a rádi Vám poradíme, jak se o zakoupené květiny nejlépe postarat. Mícháme si vlastní pěstební substráty podle specifických potřeb sázených rostlin a na zakázku tak osazujeme i truhlíky a různé jiné nádoby.

OTEVÍRÁME od 15. března 2023

velká kytice z růží a tulipánů
CESTA
Jak se dostanete do našeho zahradnictví?

Prodejna Dobrého Zahradnictví se nachází v Říčanech u Prahy a můžete zde zakoupit u nás pěstované rostliny, ručně vyráběné dekorace, vybírat ze širokého sortimentu trvalek, nechat si uvázat ty nejkrásnější svatební kytice od vyhlášené floristky v okolí či někoho obdarovat krásnou řezanou kyticí za skvělé peníze. Dá se k nám dojet autem, MHD nebo dojít pěšky.

Parkování pro zákazníky hned u cesty. Pohodlně se tady vejdou až 4 auta najednou.

BUS: (Říčany, Marvánek) nebo (Říčany, OÁZA)

Jsme sice na konci Říčan, ale dá se dojít pěšky (od Oázy) kousek po hlavní cestě.

Kde nás navštívit

Pohodlně k nám dojede přes náměstí cestou na Světice. Jsme poslední dům. Otevřeno máme PO – SO.

Otevřeno:

Pondělí - Pátek:
9:00 - 17:00

Sobota:
9:00 - 12:00

Neděle:
zavřeno

Adresa:

Říčany, Široká 1272/63

Máte dotaz ohledně aktuálně dostupných rostlin? Volejte a prosím zkoušejte i častěji, jelikož jsme často ve sklenících.

Rozvážíme po Říčanech i do Prahy

Rozvážíme do 10 km od zahradnictví za 100 Kč. Při delší cestě, je to 12 Kč / km. Objednejte si substráty, rašelinu nebo osázené truhlíky. Pravidelně rozvážíme do oblastí: Mukařov, Strančice, Uhříněves, Louňovice aj.

Napište do zahradnictví

Jelikož jsme neustále v terénu, upřednostňujeme kontaktování přímo přes mobil. Pokud ovšem potřebujete napsat, můžete přímo na: dobrezahradnictvi@gmail.com nebo přes tento kontaktní formulář níže.

Sledujte nás na sociálních sítích Facebook a Instagram, kde přidáváme aktuální fotky z vázání kytic, pěstování v zahradnictví i údržby květinové farmy.

Zpátky do zahradnictví

Už jste našli naši adresu? Proklikněte se tímto odkazem zpět na hlavní stránku zahradnictví a zjistěte, co pro Vás aktuálně pěstujeme nebo jaké služby dále poskytujeme.