fbpx
Originální ruční výroba podzimních dekorací, dušičkových a adventních věnců!

Dobré Zahradnictví v Říčanech (u Prahy)

Podzimní dekorace

Ručně vyrábíme podzimní dekorace, dušičkové a adventní věnce na stůl, dveře i okna. S dcerou pleteme, obšíváme, lepíme, vážeme a aranžujeme podzimní věnce k příležitosti dušiček, ale také ke každodennímu potěšení z dekorace, která Vám udělá radost po mnoho dní. Tvoříme i na zakázku, proto si můžete jednoduše objednat přes kontaktní formulář, email, můžete nám zavolat nebo se rovnou přijít podívat do našeho rodinného zahradnictví v Říčanech (u Prahy).

podzimní dekorace 14
podzimní dekorace 10
podzimní a dušičkové věnce_13
podzimní a dušičkové věnce_14
podzimní a dušičkové věnce_15
podzimní a dušičkové věnce_10
podzimní věnec 4
podzimní věnec 4
podzimní a dušičkové věnce_06
podzimní a dušičkové věnce_05
podzimní věnec 11
podzimní věnec 9

V tomto období si své domovy můžete ozdobit nejen květinami, ale i barevnými podzimními dekoracemi, jako jsou věnce či různé dekorace z přírodních materiálů zdobené dýněmi, šípky, jablíčky, sušenými lučními květinami nebo misky a truhlíky osázené kvetoucím vřesem, drátovcem, brsleny a chryzantémami.

Podzimní a dušičkové věnce z bodláčí

podzimní a dušičkové věnce_09
podzimní věnec 5
podzimní a dušičkové věnce_12
podzimní a dušičkové věnce_08
podzimní věnec 7
věnce na dušičky_08
podzimní a dušičkové věnce_11
věnce na dušičky_09
podzimní a dušičkové věnce_07
podzimní a dušičkové věnce_02

Chvojové věnce na dušičky

Blíží se období dušiček a objednávky na dušičkové věnce a aranžmá nám rychle přibývají. Objednat si u nás můžete zhotovení věnců například z chvojí stříbrného smrku, jedle nebo z thuje, z proutí, z buxusu, které jsou zdobené přírodními materiály či umělými květy. Naší specialitou jsou zdobené dušičkové věnce z bodláčí, které opravdu dlouho vydrží a zimní počasí dokážou do jara přečkat téměř beze změny na rozdíl od věnců šiškových, které vlhkem nadobro ztratí svůj původní tvar a veškerou krásu. Na jejich výrobu navíc nepoužíváme drát, jako je tomu u věnců chvojových, a tak nehrozí ušpinění náhrobní desky od rzi.

věnce na dušičky_01
věnce na dušičky_02
věnce na dušičky_03
věnce na dušičky_05
věnce na dušičky_06
věnce na dušičky_07
podzimní věnec 8

Objednejte si telefonicky!

Na zakázku tvoříme dušičková aranžmá do žardinek, misek různých tvarů, velikostí a materiálů, do proutěných košů, truhlíků a mnohého dalšího. Aranžmá jsou s živými kvetoucími rostlinami, jako jsou vřesy či chryzantémy. Dušičkové dekorace vyrábíme z chvojí a zdobíme přírodninami nebo umělými květinami. Máme taky dušičková aranžmá z řezaných květin. Na své práci si dáváme záležet, nepoužíváme „tradiční“ umělé mašle, ale kvalitní přírodní materiály.

Kudy se k nám dostanete?

Přejděte na naši kontaktní stránku a podívejte se, kdy máme otevírací dobu a kde je naše zahradnictví.