fbpx
Co nevidět pro Vás připravíme průchod květinovou farmou a podzimní workshopy!

Dobré Zahradnictví

Chcete zdravé a kvalitní rostliny z ČR?

Jako málo zahradnictví ve Středočeském kraji, si samy pěstujeme většinu svých rostlin, které jsou poté k prodeji v naší kamenné prodejně! Pro pěstování využíváme několik skleníků, fóliovníků, pařenišť a venkovních ploch. Na venkovních plochách pěstujeme především květiny k řezu, které používáme pro vazbu originálních kytic s lučním nádechem.

Květinová farma

pěstební skleníky
Zasazené květiny ve skleníku
prodej bylinek
květinová farma
prodej letniček a trvalek
prodej trvalek
prodej letniček
prodej letniček
letničky
prodej letniček

Většinu rostlin si samy pěstujeme a proto víme, že prodáváme zdravé, vzrostlé a odolné rostliny. Rostliny pěstujeme přirozeně a používáme staré osvědčené pěstební postupy.

letničky
bílé květiny z květinové farmy
fialové květiny z farmy
bledé květiny z farmy
červené hortenzie
letničky na prodej

Zabýváme se pěstováním a prodejem hrnkových květin, trvalek, letniček, dvouletek, bylinek, zeleninové sadby, cibulovin, pokojových rostlin a dalších.

fialové květiny z květinové farmy
vínové květiny z květinové farmy
světlá kytice z květinové farmy
bílé květiny z květinové farmy
modré hortenzie z květinové farmy
bílé květiny z farmy

Květinová farma se nám každým rokem rozrůstá a rozšiřuje o nové druhy květin. Naším cílem je stále rozšiřovat sortiment přirozeně pěstovaných českých rostlin a snažíme se tak o to, aby ve vašich zahradách byla udržena druhová rozmanitost rostlin a tím i biologická diverzita.

pěstování ve skleníku
Přesazování jarních rostlin
rajčátka z farmy
papričky z farmy

Mícháme si vlastní pěstební substráty podle specifických potřeb sázených rostlin. Používáme pouze přírodní ekologická hnojiva, které jsou biologicky rozložitelná. Máme vlastní komposty.

Naši zákazníci jsou pro nás na prvním místě! Rády a ochotně poradíme, jak se o zakoupené rostliny postarat a jak je dále pěstovat.

Dobré Zahradnictví

Vážeme řezané květiny

Řezané růže

Objednejte si telefonicky uvázání řezané květiny a vyzvedněte si ji libovolně v otevírací době (po předem domluveném termínu). Vážeme cenově dostupné a překrásné originální luční kytice vhodné pro všechny příležitosti.

Jak objednat květiny?

Všechny naše rostliny si můžete pořídit v otevírací době nebo na sobotních farmářských trzích v Říčanech. Pro konkrétní dostupnost a druhy rostlin, doporučujeme přímo zavolat. Budeme se na Vás moc těšit!