fbpx
Odneste si od nás kousek barevného, veselého a voňavého jara domů!

Dobré Zahradnictví v Říčanech

Jarní dekorace – prodej od března

Barevná jarní výzdoba, která Vás po zimě rozveselí a příjemně naladí. Vyzdobte si svůj stůl, dveře, branku nebo někoho potěšte originální českou ruční výrobou!

jarní dekorace - košík
jarní dekorace - domeček
jarní dekorace na stůl i okna - motýli
jarní dekorace - zajíček
jarní dekorace - ptáček
jarní ozdoba na stůl i okna
jarní věnec na dveře - srdíčko
jarní věnec na dveře - s kvítky
jarní věnec na dveře - beránek
jarní ozdoba na stůl i okna

Jarní dekorace

V našem Dobrém Zahradnictví vyrábíme i jarní dekorace a aranžmá. Tvořit můžeme i na zakázku! Aktuálně nabízíme rozkvetlé mísy, košíčky a nádoby s živými květinami, dekorace bytové i venkovní, jarní věnce (nejraději používáme přírodní materiály, ale vyrábíme je i z umělých květin). Každý kus je originální, vše tvoříme vlastníma rukama!

Otevírací doba zahradnictví

Zazvoňte do Dobrého Zahradnictví s prodejem jarních dekorací, sadby, trvalek a floristických potřeb. Parkujte hned na příjezdové cestě na ulici Široká.

Pondělí:9:00–17:00
Úterý:10:00–18:00
Středa:9:00–17:00
Čtvrtek:10:00–18:00
Pátek:9:00–17:00
Sobota:zavřeno
Neděle:zavřeno

Navštivte nás na trzích v Říčanech

Trhy se konají každou sobotu od 7.30 do 12.00 hodin na Masarykově náměstí v Říčanech. U nás si vyberete z aktuálně prodávaných dekorací i výzdob na Velikonoce. Těšíme se na Vás!

Vlastnoručně pleteme a prodáváme pomlázky od nejmenších mrskaček až po tři metry dlouhé hodovačky! Podívat se taky můžete do naší květinové farmy a navštívit nás v otevírací době.